نصب آسانسور

خدمات نصب آسانسور در کرج

نصب آسانسور

شرکت های زیادی در زمینه نصب آسانسور و فروش آسانسور در کشور وجود دارد و مشتری برای انتخاب یکی از این شرکت ها، باید فاکتور های زیادی را در نظر بگیرد. یکی از اصلی ترین و مهم ترین فاکتور ها، خدمات پس از فروش آسانسور می باشد و ضمانت آسانسور که موجب آرامش خاطر و اطمینان مشتریان می شود. خدماتی نظیر نصب آسانسور در کرج و حومه توسط شرکت بزرگ آسانبر فراز به طور تخصصی ارائه می شود و همچنین خدمات پس از فروش برای مشتریان نیز فراهم می گردد.

شرکت بزرگ آسانبر فراز داداشی که در زمینه نصب تخصصی آسانسور، فروش آسانسور، تعمیر آسانسور، خدمات پس از فروش آسانسور و ... فعالیت می کند، یکی از مطمئن ترین شرکت های برای خرید آسانسور است، چرا که بهترین شرایط خدمات پس از فروش آسانسور را برای مشتری فراهم کرده است. خدمات پس از فروش این شرکت تنها مختص به خدمات پس از فروش آسانسور نیست و علاوه بر خدمات پس از فروش آسانسور، می توانید از خدمات پس از فروش پله برقی نیز بهره مند شوید.

نصب تخصصی آسانسور

خدمات پس از فروش آسانسور و پله برقی به صورت دو ساله برای مشتریان در نظر گرفته شده است و همچنین این شرکت، آسانسور و پله برقی های خود را به مدت ۱۰ سال در سبد تامین قطعات و خدمات خود قرار داده است. خدمات پس از فروش آسانسور بسته به شرایط، شامل تشخیص نیاز مشتریان، تعمیر و یا تعویض قطعات باشد. برای درک بهتر خدمات پس از فروش آسانسور می توانید. اگر ساختمان بزرگی با طبقات مختلف دارید، نصب آسانسور بهترین راه حل برای دسترسی آسان هستند. آنها اطمینان حاصل می کنند که مردم می توانند به طور موثر در اطراف ساختمان حرکت کنند و دسترسی افراد دارای معلولیت به طبقات مختلف را آسان می کنند. نصب آسانسور در ساختمان باید قبل از اجرا به درستی برنامه ریزی شود تا اطمینان حاصل شود که تمام قوانین ایمنی را رعایت می کند و به درستی کار می کند. در اینجا تمام مواردی که هنگام نصب باید در نظر گرفته شود آورده شده است. اگر به فکر اضافه کردن آسانسور به خانه خود هستید، اجازه ندهید این هزینه شما را متوقف کند.

آسانسور مسکونی یک سرمایه گذاری ارزشمند است که ارزش انجام آن را دارد زیرا مزایای زیادی دارد که نمی توانید روی آن قیمت گذاری کنید. بسیاری از صاحبان خانه برای راحتی بیشتر هنگام حمل وسایل بزرگ یا سنگین و کمک به اعضای پیر خانواده یا حیوانات خانگی از طبقه به طبقه دیگر آسانسورهای خانگی اضافه می کنند و استقلال آنها را تشویق می کنند. آسانسورها همچنین خانه را برای افراد ناتوان یا بی حرکت در دسترس تر می کنند و به خانه لوکس و ارزش بیشتری می بخشند.

 

نصب آسانسور در کرج (آسانبر فراز)

در مورد هزینه های نصب آسانسور خانگی، قیمت گذاری متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد، از نوع آسانسور خانگی که انتخاب می کنید و ویژگی هایی که می خواهید. ایمنی آسانسور پیش از شروع کار، مهم ترین نکته مقررات ایمنی است. این کاملاً حیاتی است که آسانسور بتواند وزن چندین مسافر را به طور همزمان حمل کند. شما باید حداکثر ظرفیت آن را بعد از نصب تست کنید و در آسانسور مشخص کنید تا مردم بدانند چقدر می تواند حمل کند. همچنین آسانسورها در مواقع اضطراری یا خرابی باید دارای سیستم هشدار باشند. علاوه بر این، باید در منطقه ای که پیاده سازی آسانسور صورت می گیرد، بررسی های ایمنی را انجام دهید تا از پایداری کافی آن اطمینان حاصل کنید. همچنین مهم است که اطمینان حاصل شود که فقط پرسنل مجاز و کارکنان تعمیر و نگهداری می توانند به ماشین آلات آسانسور دسترسی داشته باشند تا از وقوع هرگونه حادثه جلوگیری شود.

طریقه ی نصب آسانسور

از آنجایی که نصب آسانسور نیاز به دانش و تجربه خاصی دارد بهتر است که این کار به دست افراد ماهر در این زمینه انجام شود تا در آینده مشکلات جبران ناپذیری رخ ندهد؛ در ادامه قصد داریم فاکتور های مهم هنگام را برای شما عزیزان عنوان کنیم تا ضمن آشنایی با این موارد، از اهمیت آن نیز مطلع شوید. 

تهیه نقشه و مکان یابی آسانسور

همانطور که یک خانه نیازمند یک معمار می باشد شرکت های بزرگی مانند آسانبر فراز نیز دارای طراحان و مهندسان حرفه ای در این زمینه می باشد تا بتوانند پایه و اساس کار را طراحی کنند. از آنجایی که آسانسور معمولاً بر اساس استانداردهای جهانی ساخته و نصب می شود، باید در نصب آسانسور نهایت دقت را به کار گرفت. یکی از وظایف اصلی معماران این است که آسانسور را در بهترین مکان در پلان ساختمان قرار دهند. به عنوان مثال، بهتر است آسانسور را در کنار یا انتهای راهرو، نزدیک انتهای پله ها یا ... قرار بدهید.

در صورت نامناسب بودن درب طبقات مختلف، آسانسور باید در گوشه دو در نصب شود. برخی از آسانسورها با توجه به پلان ساختمان با دو در برای فضاهای مختلف طراحی می شوند که می توانند دارای یک در در پشت یا درب در جلو باشند. در این زمان در برنامه ریزی و نقشه کشی خانه، قسمت بالابر به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های نقشه کشی خانه در نظر گرفته می شود. حال این سوال پیش می آید که برای خانه ها و ساختمان های قدیمی که آسانسور ندارند آیا امکان نصب و راه اندازی آسانسور وجود دارد؟ پاسخ بله است! کافیست با تیم فنی شرکت آسانبر فراز در ارتباط باشید تا با ارائه مشاوره های تخصصی شما را در این راه کمک کنند.

آهن کشی آسانسور یا نصب ریل آسانسور

خوب است بدانید که یکی از اصلی ترین مراحل نصب آسانسور و راه اندازی مجدد آسانسور را آهن کشی برای نصب ریل آسانسور می گویند. این قسمت از کار باید با دقت خاصی پیاده سازی گردد. اگر مرحله آهن کشی در این زمان در جهت درست کشیده شود، مسیر کابین آسانسور را تثبیت می کند که از لرزش یا تکان آسانسور جلوگیری می کند. درست است که تمام مراحل برای ایمنی مهم هستند اما این مرحله که به آهن کشی آسانسور معروف است مهمترین قدم برای ایمنی آسانسور محسوب می شود.

از این جهت تمام صحبت ما این است که باید کار به دست افراد و مهندسان این بخش انجام گردد تا ایمنی را افزایش داده و نقطه ضعفی در این مرحله و همینطور سایر مراحل وجود نداشته باشد. شما نیز می توانید برای نصب آسانسور در کرج و سایر نقاط نیز با تیم ما در ارتباط باشید.

آماده سازی کف چاله آسانسور

یکی از مراحل نصب و راه اندازی آسانسور، آماده سازی ارتفاع و سطح کف است که معمولاً 180 سانتی متر تا 190 سانتی متر در نظر گرفته می شود که با توجه به حالت مختلف بسته به نظر مهندس می تواند متغییر نیز باشد. ارتفاع این گودال از سطح زمین معمولاً به نوع بالابر و باری که حمل می شود بستگی دارد. در چاله آسانسور معمولاً گاورنر سقوط، بافرها، سکوی ضربه گیر و سینی کابین تعبیه می شوند.

نصب درب آسانسور در طبقات مختلف

به این نکته توجه کنید که فضاسازی اولیه برای نصب درب آسانسور در مرحله آهن کشی انجام می گردد که این فضا باید با نهایت دقت و محاسبه جایگذاری شود. خوب است که مشتریان محترم بدانند در هر آسانسور دو نوع درب می توان استفاده کرد. 1- درب کابین  2- درب طبقات

نصب موتور آسانسور

نصب موتور بخشی از فرآیند نصب مکانیکی آسانسور به حساب می آید. موتورهای آسانسور به دلیل وجود گیربکس، توان اسمی، قدرت و کنترل دور انواع مختلفی دارند. نوع موتور آسانسور انتخابی بستگی به کاربری و ظرفیت آسانسور دارد. با این حال باید گفت که این موتور است که باعث حرکت آسانسور می شود پس بهتر است با توجه به شرایط استفاده اقدام به نصب آن کنید.

نصب شاسی موتور

در واقع شاسی موتور آسانسور یک قطعه فلزی می باشد که دیگر قطعات مکانیکی آسانسور همانند موتور و فلکه هرزگرد را باید روی آن سوار کرد. از جهتی تمامی قسمت های مکانیکی آسانسور به شاسی موتور متصل هستند. پس بهتر است در نصب و جوشکاری این موارد نهایت دقت به کار گرفته شود تا به طور اصولی و بی نقص کار انجام گردد.

نصب کابین آسانسور

پیش از اقدام برای نصب آسانسور بهتر است یک کابین آسانسور مناسب و با توجه به نیاز آن محیط را انتخاب کنید، فضای داخلی اتاق آسانسور باید زیبا و جذاب باشد. از طرفی ایمنی مسافر در آسانسور نیز بسیار مهم است. آسانسورهای خانگی مورد استفاده ست لیفت بوده که دارای تنوع های زیادی هستند. فضای داخلی کابین آسانسور معمولا دارای لوازم و تزئیناتی مانند آینه، چراغ و مواردی از این قبیل می باشد که می توانید هنگام خرید آسانسور در کرج این موارد را پیش از نصب تخصصی آسانسور تغییر داده و هر امکاناتی که نیاز دارید را به تیم فنی آسانبر فراز اعلام نمایید.

نصب فلکه هرزگرد

در نصب آسانسور از فلکه هرزگرد برای انتقال قدرت و ایجاد فاصله در مراحل نصب و راه اندازی آسانسور استفاده می شود. هنگام انتخاب و نصب هرزگرد مناسب باید نوع موتور را نیز در نظر داشته بگیرید؛ در کل باید تعداد و نوع شیارهای موتور و هرزگرد، پارامترها و قطر با یکدیگر هماهنگ باشند.

گاورنر آسانسور

نصب این قطعه بر روی آسانسور به حفظ ایمنی آسانسور در صورت بروز مشکلاتی مانند خرابی آسانسور و سقوط آن کمک می کند. در واقع هدف استفاده از این مورد جلوگیری از بروز مشکلاتی همچون سقوط آسانسور با سرعت بالا و حفظ جان مسافران می باشد. نحوه کارکرد آن بدین صورت است زمانی که گاورنر وارد عمل می شود، پاراشوت یا همان ترمز اضطراری را فعال می کند که این کار موجب توقف کابین شده و جان مسافران را نجات می دهد.

نصب پاراشوت

خوب است این نکته را بدانید که پاراشوت که همان ترمز اضطراری است با گاورنر به طور هم زمان عمل کرده و جلوی سرعت کابین آسانسور را می گیرند پس متخصصان هنگام نصب آسانسور باید بسیار به این نکته توجه کنند. پاراشوت انواع مختلفی دارد مانند تدریجی، غلتکی و لحظه ای دارد.

نصب تابلو فرمان آسانسور

قسمت اصلی و مرکزی آسانسور تابلو فرمان نام دارد که در اجرا نقش حیاتی ایفا می کند که این تابلو شامل قطعات مختلف الکترونیکی از جمله ریزپردازنده ها می باشد. نصب برق کشی آسانسور و نصب تخصصی تابلو سه فاز از موارد مهمی است که نباید فراموش کرد. ایجاد هماهنگی بین اجزای مختلف آسانسور همگی باید توسط مهندس و کارشناسان این زمینه انجام شوند. شرکت آسانبر فراز با داشتن بیش نصابان و تعمیر کاران حرفه ای در این زمینه می توانند صفر تا صد کار را برای شما به طور تخصصی انجام دهند. نصب آسانسور در شهریار و سایر نقاط از دیگر خدمات مجموعه ما می باشد.

نصب تراول کابل

علاوه بر مواردی که پیش تر راجع به آن ها هنگام نصب آسانسور صحبت کردیم نصب شالتر، انکودر، شستی آسانسور، سنسور آهنربایی، جعبه رویزیون و مواردی از این قبیل در مرحله نصب الکترونیکی آسانسور نصب می شوند.

قیمت نصب آسانسور

در جامعه ی امروز، دسترسی به آسانسورها برای شهروندان شهری، بسیار مهم است. با توجه به این نیاز، بکارگیری آسانسور در ساختمان های بلند امری ضروری شده است. در این بین هزینه نصب آسانسور نیز با توجه به شرایط مهم و تاثیر گذار می توانید متغییر باشد. قیمت نصب آسانسور در واقع به مواردی نظیر تعداد طبقات، نوع آسانسور و برند مورد نظر بستگی دارد. همچنین انتخاب شرکت نصب آسانسور و نحوه ی مذاکره در قیمت اجرای طرح نیز تاثیر مهمی در هزینه ی کل دارد. شرکت آسانبر فراز همواره سعی می کند تا ضمن کاهش قیمت پیشنهادی، کار را به صورت تخصصی و حرفه ای انجام داده تا شما عزیزان از خدمات ما راضی و خرسند باشید.

نکاتی که می تواند به کاهش هزینه نصب آسانسور کمک کند

استفاده از محصولات برند های معتبر که دارای قیمت کمی می باشند، ساخت اصولی محل آسانسور که بعداً هنگام نصب آسانسور نیاز به تغییر نداشته باشید، همکاری با شرکت های متخصص در این زمینه به منظور جلوگیری از خرابی های احتمالی و...

 شرکت های نزدیک به محل شما به دلیل نزدیکی به محل نصب، قابلیت پشتیبانی سریع تر و بهتر، هزینه ی نصب پایین تر و کیفیت بالاتر، انتخاب های مناسبی هستند، شرکت آسانبر فراز برای نصب آسانسور در کرج و حومه در کمترین زمان ممکن نصابان مجرب و حرفه را ارسال می کند.

تعیین بهترین زمان برای نصب آسانسور

تعیین بهترین زمان برای نصب آسانسور، می تواند به کاهش هزینه های شما نیز کمک کند. بهترین زمان، پس از اتمام ساختمان و قبل از ورود ساکنین می باشد.

ظرفیت آسانسور

ظرفیت آسانسور و در نظر گرفتن تعداد افراد مورد نیاز برای دسترسی به ساختمان در طول روز به شما کمک می کند تا قبل از شروع نصب آسانسور، ظرفیت مورد انتظار و تعداد آسانسورهای مورد نیاز را محاسبه کنید. داشتن آسانسور با تعداد لاین ناکافی و ظرفیت کم، در ساختمان های پر تردد و شلوغ می تواند موجب اتلاف وقت ساکنین شود. بنابراین محاسبه ظرفیت از قبل نصب بسیار مهم است. ساختمان های بلندتر همچنین ممکن است به چندین شفت و هسته آسانسور برای اطمینان از کارایی و ایمنی نیاز داشته باشند.

در ساختمان های بلند، مهم است که تاثیر زمان اوج مصرف بر آسانسور را در نظر بگیرید. این به شما کمک می کند تا ترافیک را مدیریت کنید و اطمینان حاصل کنید که مردم مدت زیادی منتظر آسانسور نیستند تا به طبقه خود برسند. دانستن زمان ورود و خروج اکثر افراد از ساختمان، و همچنین در نظر گرفتن تایم های کاری و... به شما کمک می کند تا محاسبه کنید که برای اطمینان از کارایی، چند آسانسور باید نصب کنید. اگر در یکی از سطوح بالای ساختمان خود یک ناهار خوری دارید، باید یک سیستم آسانسور مجزا برای بردن افراد به آنجا در نظر بگیرید. این به کاهش ترافیک در سیستم اصلی آسانسور کمک می کند. 

مدت زمان نصب آسانسور

زمان نصب آسانسور می تواند بیش از 20 روز طول بکشد که با توجه به نوع زیر ساخت، آسانسور انتخابی و... این زمان می تواند کمتر یا بیش تر شود. زمان نصب آن ارتباط تنگاتنگی با تعداد طبقات و نوع بالابر دارد. بدون شک هر چه تعداد طبقات بیشتر باشد زمان نصب نیز بیشتر می شود. علاوه بر این، مکانی که نصب در آن صورت می گیرد تأثیر زیادی در طول مدت پروژه دارد. 

نصب آسانسور در کرج

شما نیز می توانید برای نصب آسانسور در کرج با شماره های 02165294699 - 09126726652 تماس گرفته تا صفر تا صد کار را به طور اصولی برای شما انجام دهیم. هزینه های نصب آسانسور مواردی شامل نصب تراول و تابلو برق و... می باشد و کاملاً بستگی به شرایط محیطی و نیاز شما دارد، کافیست تماس گرفته تا کارشناسان ما به طور رایگان و تخصصی این هزینه ها را به شما اعلام نمایند. قبل از انتخاب شرکتی جهت نصب آسانسور در کرج، بهتر است از نمونه کارهای آن ها و نظرات مشتریان قبلی آن ها درباره کیفیت کار و خدمات ارائه شده، اطمینان حاصل کنید.

برچسب ها:

امتیاز: 4 از 5. مجموع 13 رای
در حال پاسخ به: [انصراف]
تعداد حروف باقی مانده: 500
Captcha  
۱۴۰۰/۰۹/۱۹ | خدمات | مدیر سایت | بازدید: 661 | 1639159690